DZIAŁANIE: 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty

 

PODDZIAŁANIE: 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych

 

OKRES REALIZACJI: 01.12.2012 - 31.07.2014

 

W naszej szkole w ramach projektu prowadzone są zajęcia:

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

Kółko matematyczno-przyrodnicze

Kółko filmowo-teatralne

Kółko dla uczniów zdolnych z języka angielskiego

Doradztwo i opieka psychologiczno-pedagogiczna

Galeria

Dnia 9 października 2013r. o godz. 17:00 grupa uczestników koła filmowo – teatralnego PSP w Dylakach wybrała się wraz z opiekunami do Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Wyjazd ten został zorganizowany w ramach projektu pt. „Szkoła pełna pomysłów”. Miał on na celu przede wszystkim zapewnienie uczniom kontaktu z żywą  i profesjonalną sztuką aktorską oraz kształtowanie wyobraźni i postawy aktywnego odbiorcy.

            Uczniowie oglądali komedię pt. „Wszystko w rodzinie” autorstwa Raya Cooney'a. Spektakl był bardzo humorystyczny, a gra aktorska wyśmienita. Wartka akcja, doskonałe dialogi oraz humor słowny i sytuacyjny – sprawiły, że czas spędzony w teatrze minął błyskawicznie. Po skończonej sztuce były głośne i długie brawa dla aktorów – co świadczy o tym, że przedstawienie bardzo się podobało.

            Do Dylak wróciliśmy późnym wieczorem, ale pełni pozytywnych wrażeń. Uczniowie zgodnie stwierdzili, że teatr potrafi przyciągnąć widza i bawić. Uznali, że częściej chcieliby w nim gościć. To był bardzo udany wyjazd.

 

 

                                                                                                                                

ROK SZKOŁY W RUCHU

Logotyp Bezpieczny Puchatek

Certyfikat

Certyfikat   

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny Emocja

projekt

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

Język angielski

 

 do góry