Dziś jest: 01/28/2021 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2012-2013

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

nauczyciel
nauczyciel

            W rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej pracownicy oświaty obchodzą swoje święto. Dzień ten jest doskonałą okazją, aby podziękować tym, którzy z sercem i oddaniem uczą i wychowują. 

            12 października w Publicznej Szkole Podstawowej w Dylakach odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której uczestniczyli wszyscy nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Tegorocznej  uroczystości przyświecało hasło: „Dziękujemy za Wasz trud”.

            Prowadząca akademię – uczennica kl. V przywitała wszystkich serdecznie w imieniu całej społeczności uczniowskiej, po czym nastąpiło odśpiewanie hymnu państwowego. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor Janusz Iwaniak. Dziękował on za pracę, poświęcenie i zaangażowanie oraz wyrozumiałość i cierpliwość w stosunku do uczniów.

            Po skończeniu części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, która dedykowana była wszystkim nauczycielom naszej szkoły. Program przygotowali uczniowie klas IV- VI – prezentując przedmioty szkolne widziane oczyma uczniów oraz przedstawienie w oparciu o historię emerytowanej nauczycielki. Świetna gra aktorska, dobrze dobrana muzyka i śpiew -wprawiły wszystkich w dobry nastrój. Pieczę nad tegoroczną uroczystością sprawowała p. E. Grzybek wraz z p. I. Możdżeń.

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-01-19 14:57
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 464 803