Dziś jest: 01/28/2021 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2012-2013

W świątecznym nastroju

jaselka_8
jaselka_8

Wieczór Świąteczny to już wieloletnia tradycja naszej szkoły. 

Każdego roku w występ zaangażowana jest bardzo duża grupa uczniów, dlatego licznie przybywają do naszej szkoły rodzice i mieszkańcy Dylak i Biestrzynnika.
Po powitaniu wszystkich gości: rodziców, nauczycieli i uczniów przez dyrektora szkoły, mikrofony przekazano młodym artystom. Występ dzieci trwał ponad godzinę. W tym czasie zaprezentowały one nie tylko swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i aktorskie, ale wykazały się też nie lada odwagą, aby wystąpić przed tak liczną publicznością.
Wszystko było dopięte na ostatni guzik: dekoracje, oświetlenie i świetnie przygotowani uczniowie.
Dzięki występom dzieci nie tylko miały okazję wykazać się i odkryć swoje talenty, ale przypomniały też wszystkim o tym, co jest w święta najważniejsze. Bo najważniejsze nie jest jedzenie, picie i prezenty, ale przyjście Jezusa Chrystusa, bez którego święta nie miałyby sensu. Po zakończeniu występów wszyscy goście mogli kupić piękne świąteczne ozdoby wykonane przez dzieci i rodziców oraz skosztować pysznych, domowych ciast.

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-01-19 14:57
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 464 835