Dziś jest: 01/28/2021 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2012-2013

Sukcesy naszych uczniów

 

Do listopada 2012r. realizowany był w naszej szkole projekt pt. „Pozwólmy zwierzętom żyć tam gdzie się urodziły”. Uczniowie poznali rzadkie i zagrożone gatunki zwierząt, przeprowadzili z rodzicami wywiad, przygotowali plakaty. Kilkoro uczniów wzięło również udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym. Szymon Konieczko, uczeń klasy IV został jednym z laureatów tego konkursu.

 Od kilku lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym. Po raz pierwszy wyróżnienie zdobył Kamil Sosnowski, w ubiegłym roku szkolnym, dwie nasze uczennice zostały wyróżnione w tym konkursie – Dagmara Waszak (wyróżnienie) i Justyna Bochenek (II miejsce). Również w tym roku szkolnym udało nam się osiągnąć sukces – Justyna Bochenek zdobyła III miejsce. Warto rozwijać w sobie pasje i zainteresowania – może kiedyś doprowadzą do sukcesu na jeszcze większą skalę.

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-01-19 14:57
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 464 833