Dziś jest: 04/13/2021 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2014/2015

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

koniec3
koniec3
koniec_5
koniec_5
koniec_4
koniec_4
koniec2
koniec2
koniec_r1
koniec_r1
koniec_r3
koniec_r3
koniec_r2
koniec_r2
koniec_r4
koniec_r4
koniec_r5
koniec_r5
koniec_r6
koniec_r6
koniec_r7
koniec_r7

W piątek 27 czerwca  o godz. 9.00 w PSP w Dylakach odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego.  Akademię z tej okazji przygotowali uczniowie klasy szóstej, którzy tego dnia opuścili mury szkoły.  

Wzruszającymi  wierszami, piosenką  oraz przedstawieniem z życia szkoły – uczniowie wyrazili swoją wdzięczność za trud włożony w ich edukację i wychowanie w ciągu  sześciu  wspólnie spędzonych lat. Następnie nadszedł czas, by podsumować rok szkolny 2013/2014 odpowiednio nagradzając tych, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu, mieli na swym koncie wybitne osiągnięcia sportowe lub odnieśli  zwycięstwo w konkursach szkolnych i klasowych. Z rąk Pani Dyrektor uczniowie ci otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody, dyplomy oraz stypendia za to , że godnie reprezentowali naszą szkołę. Uhonorowani zostali także finaliści olimpiad przedmiotowych, w gronie których znaleźli się: Justyna Bochenek i Patryk Chwalczyk. Uczeń Marcel Sosnowski nagrodzony został statuetką  za najlepsze wyniki sportowe.Pamiętano także o Rodzicach, którzy w szczególny sposób wspierali naszą szkołę, wspomagali w organizacji różnych imprez oraz promowali jej dobry wizerunek w środowisku lokalnym. Otrzymali oni specjalne podziękowania.

Tradycyjnie już uczniowie klasy piątej przygotowali specjalne pożegnanie szóstoklasistów wręczając każdemu absolwentowi medal za ciekawe zasługi oraz „rogi obfitości’’- pełne słodkości. Było dużo humoru i zadowolonych twarzy.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom, rodzicom, uczniom i pracownikom szkoły za cały ubiegły rok pełen owocnej pracy. Życzyła, aby nadchodzące wakacje były udane, ciepłe i bezpieczne. Tego dnia padło wiele ciepłych i ważnych słów, które zostaną w pamięci nie tylko absolwentów.

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-04-09 12:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 497 751