Dziś jest: 04/17/2021 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2014/2015

Pierwszy Dzień Wiosny

20 marca witaliśmy nadejście wiosny. Dzień ten zdominowany był przez niecodzienne wydarzenie jakim było częściowe zaćmienie słońca.

Zaczęliśmy jednak od krótkiego przedstawienia, które wprowadziło wiosnę w szkolne progi. Tradycyjnie już przygotowaliśmy również otrzęsiny pierwszoklasistów, którzy mimo że chodzą do szkoły już jakiś czas to dopiero teraz zostali poddani różnym próbom, które sprawdzały ich wiedzę i sprawność fizyczną. Oczywiście poradzili sobie doskonale i na zakończenie z uśmiechem zjadali plasterki cytryny. Do zabawy włączyli się również starsi koledzy, którzy mieli do wykonania kilka ciekawych zadań. Uczniowie mogli również wykazać się talentem muzycznym biorąc udział w szkolnym konkursie karaoke.

Zdążyliśmy również zobaczyć zaćmienie słońca. Uczniowie przygotowali się do tego bardzo dobrze przynosząc ze sobą odpowiednie szkła przez które doskonale było widać to niecodzienne zjawisko.

Na zakończenie dnia pełnego wrażeń poszliśmy nad Libawę pożegnać zimę, po powrocie do szkoły czekało na uczniów rozpalone wcześniej ognisko, w którym piekli przygotowane dla nich przez Radę Rodziców kiełbaski.

Dzień był prawdziwie wiosenny, ciepły i słoneczny, wszyscy doskonale się bawili.

wiosna9wiosna8wiosna6wiosna7wiosna5wiosna4wiosna3wiosna2wiosna18wiosna17wiosna16wiosna15wiosna13wiosna12wiosna11wiosna10wiosna1

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-04-09 12:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 500 617