Dziś jest: 04/13/2021 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2014/2015

"SOLILANDIA"- Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy - "Książka- przyjaciel prawdziwy"

Nasza szkoła już po raz drugi przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego  ,,Książka- przyjaciel prawdziwy. Solilandia . Klątwa Ducha Gór”. Przygotowania do eliminacji szkolnych rozpoczęły się w lutym 2015 roku głośnym czytaniem książki. W poszczególnych klasach od I do III czytali nauczyciele oraz dzieci. Po zapoznaniu z treścią książki, nauczycielki przeprowadziły lekcje, podczas  których uczniowie odtwarzali losy bohaterów i utrwalali najważniejsze wydarzenia opowiadania.              W ramach zajęć  przeprowadzony został krótki test, który wyłonił zwycięzców w każdej klasie. Od tego momentu uczniowie klas I, II i III  zaczęli przygotowywać scenki teatralne dotyczące przeczytanej książki. Rozpoczęły się próby, przygotowania scenografii i strojów - wszystko pod kierunkiem nauczycieli                   i ze wsparciem rodziców.  W środę 08 kwietnia 2015 roku dzieci wzięły udział w eliminacjach szkolnych. Występy zostały przygotowane z dużym rozmachem – obecni byli uczniowie klas I – VI, nauczyciele               i komisja w składzie: Pani Elżbieta Pluta - dyrektor szkoły,   Pani Ewa Grzybek i Pan Jacek Łotecki - nauczyciele naszej szkoły. Po przeprowadzeniu quizu wiedzowego i obejrzeniu wszystkich występów, komisja ogłosiła wyniki: I miejsce zajęła klasa III, II miejsce ex aequo klasy I i II. Wszystkie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy.  Zwycięski występ został nagrany i weźmie udział w finale ogólnopolskim ww. konkursu. Organizatorami eliminacji szkolnych były: Pani Jolanta Kondrowska, Pani Ilona Możdżeń           i Pani Małgorzata Iwaniak. Rodzicom, dzieciom i nauczycielom dziękujemy za trud włożony                      w przygotowania. Wszyscy liczymy na sukces i trzymamy kciuki za naszych młodych artystów.

                                                                                                                                                            Opracowała:

                                                                                                                                                           Małgorzata Iwaniak

soli6soli5soli4soli3soli2

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-04-09 12:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 497 822