Dziś jest: 04/13/2021 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2014/2015

II Rodzinny Dzień Sportu

festyn03
festyn03
festyn b5
festyn b5
festyn b3
festyn b3
festyn b2
festyn b2
festyn b15
festyn b15

W sobotnie popołudnie 20 czerwca 2015r. w PSP w Dylakach odbył się II Rodzinny Dzień Sportu. Jest to impreza, która znakomicie integruje środowisko lokalne, przynosi rozrywkę oraz daje możliwość zaprezentowania uczniowskich talentów, zwłaszcza tych w dziedzinie sportu. Uroczystego otwarcia festynu dokonała Pani Dyrektor - Elżbieta Pluta, która powitała zaproszonych gości, rodziców, uczniów i wszystkich przybyłych mieszkańców wsi Dylaki. Tego roku zaszczycili nas swą obecnością: Burmistrz Ozimka Jan Labus, Wiceburmistrz Jarosław Wita, Sołtys Dylak Barbara Starzycka oraz Pani Angela Liebe i Pani Helga Baron.

            Po uroczystym otwarciu głos zabrał Pan J. Łotecki, który przedstawił postać wybitnego polskiego sportowca Janusza Kusocińskiego, którego pamięci poświęcony był w tym dniu tradycyjny bieg długodystansowy.

            Następnie zaprezentowany został program artystyczny w wykonaniu uczniów. Były skecze, piosenki i tańce, które wprowadziły wszystkich w wesoły nastrój. Zarówno uczniowie jak i rodzice chętnie brali udział w przygotowanych zawodach sportowych. Odbyły się biegi indywidualne, sztafety, w których wystąpili zarówno uczniowie jak i rodzice, konkurs skoku w dal i rodzinny konkurs ringo, w którym drużyny składały się z rodzica i dziecka. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również mecze piłki nożnej: absolwenci kontra rodzice oraz mecz uczniów klasy szóstej przeciwko pozostałym uczniom naszej szkoły. Na zwycięzców zawodów sportowych czekały medale i dyplomy, a na wszystkich uczestników festynu smaczne ciasta i kiełbaski z grilla. Mimo iż gorącą atmosferę zawodów ochłodził deszcz i na kilka minut musieliśmy przerwać zmagania zawodników, to później pogoda okazała się łaskawa, pozwalając na kontynuację imprezy. Za przygotowanie sobotniego święta serdecznie dziękujemy rodzicom, p. J.Łoteckiemu i p. J. Kondrowskiej oraz pozostałym nauczycielom, którzy wspólnymi siłami przyczynili się do tego, aby wszystko zorganizować zgodnie z planem. Dziękujemy również sponsorom, którzy okazali wielkie serce, wspierając szkolną imprezę finansowo bądź rzeczowo:

Pani Barbarze Starzyckiej - Sołtys Dylak

Radzie Sołeckiej

Radzie Rodziców

Pani Edycie Czaplik – Sołtys Biestrzynnika

Panu Przemysławowi Polaczkowi – właścicielowi piekarni w Krasiejowie.

festyn8festyn7festyn6festyn5festyn4festyn3festyn2festyn1festyn02festyn01festyn s7festyn s6festyn s5festyn s4festyn s3festyn s2festyn s1festyn r6festyn r5festyn d4festyn d5festyn d6festyn r1festyn r2festyn r3festyn r4festyn b6festyn b7festyn b8festyn b9festyn d1festyn d2festyn d3festyn b14festyn b13festyn b12festyn b11festyn b10festyn b1

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-04-09 12:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 497 765