Dziś jest: 04/17/2021 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2014/2015

DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA W NASZEJ SZKOLE

dzien b1
dzien b1
dzien b2
dzien b2
dzien b3
dzien b3

DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA W NASZEJ SZKOLE

10 lutego 2015 roku w klasie trzeciej odbyło się uroczyste spotkanie, na które uczniowie zaprosili swoje Babcie i swoich Dziadków. Po przywitaniu miłych gości młodzi artyści zaprezentowali ciekawy program. Znalazło się w nim przedstawienie pt. "W krainie baśni" oraz wiersze, piosenki, życzenia i samodzielnie wykonane przez dzieci upominki. Wszystko to sprawiło Babciom i Dziadkom wielką przyjemność. Goście byli pełni uznania dla umiejętności aktorskich, muzycznych i plastycznych swoich wnuków, co wyrazili uśmiechem i gromkimi brawami. Dzieci podziękowały im za cierpliwość, miłość oraz dobre rady. Miła atmosfera i wspólny poczęstunek, przygotowany przez rodziców klasy trzeciej, były okazją do umocnienia więzi rodzinnych, wzajemnego poznania oraz miłego spędzenia czasu. Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

                                                                                                                                             Opracowała

                                                                                                                                             Małgorzata Iwaniak

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-04-09 12:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 500 555