Dziś jest: 04/13/2021 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2015-2016

Wieczór Świąteczny

jaselka 20
jaselka 20

Dnia 16 grudnia 2015r. w PSP w Dylakach odbyło się przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów. Wśród zaproszonych gości obecny był Burmistrz Ozimka Pan Jan Labus oraz Pani Barbara Starzycka, Pani Edyta Czaplik, Pani Aniela Liebe, Pani Helga Baron, Pani Anna Duda i Pani Barbara Łoboziak . Podczas spektaklu mogliśmy posłuchać kolęd i utworów o Bożym Narodzeniu w języku polskim, niemieckim i angielskim.

            W szkolnym przestawieniu zaprezentowali się niemal wszyscy uczniowie naszej szkoły wprowadzając nas w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia.  Wszyscy występujący zebrali ogromne brawa, co było dowodem na to, iż występ podobał się publiczności.  Po występie jasełkowym Pani Dyrektor Elżbieta Pluta podziękowała uczniom i nauczycielom za przygotowanie wieczoru świątecznego, złożyła wszystkim obecnym serdeczne życzenia radosnych i  pięknych Świąt oraz zaprosiła  do szkolnej kawiarenki z przepysznymi wypiekami, które przygotowali rodzice i na kiermasz świąteczny. Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili naszą szkołę swoją obecnością i w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia tego wspaniałego wieczoru.

jasełka 4ajaselka9jaselka8jaselka15jaselka13jaselka1jaselka 7jaselka 6jaselka 5jaselka 3jaselka 2jaselka 19mjaselka 18jaselka 17jaselka 16jaselka 15jaselka 13jaselka 12jaselka 11jaselka 10

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-04-09 12:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 497 727