Dziś jest: 04/17/2021 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2015-2016

Rozmowy o małej Ojczyźnie. Wizyta radnych Gminy Ozimek w naszej szkole.

dylaki m
dylaki m

27 kwietnia 2016 r. naszą szkołę odwiedziły przedstawicielki Rady Miejskiej w Ozimku: Pani Aldona Góźdź, Pani Marzena Wolicka-Mazurkiewicz oraz Pani Barbara Starzycka. W czasie spotkania z uczniami klas: piątej i szóstej, które przebiegało pod hasłem „Rozmowy o małej Ojczyźnie”, nasi goście przedstawili prezentację multimedialną dotyczącą historii i ciekawych miejsc związanych z gminą Ozimek i województwem opolskim. Dzieci wykazały się znajomością omawianej tematyki i kreatywnością, przygotowując w grupach plan wycieczki, po atrakcyjnych miejscach naszej gminy, dla wirtualnych gości z Warszawy. Goszczące w Publicznej Szkole Podstawowej w Dylakach radne stwierdziły, że wykorzystają niektóre nasze pomysły organizując wycieczkę dla przyszłych zwiedzających naszą gminę. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki w nagrodę za aktywne uczestnictwo w spotkaniu. Takie ciekawe lekcje uatrakcyjniają naukę oraz przypominają o tym, że mamy się czym pochwalić i możemy być dumni z naszej małej Ojczyzny. Serdecznie dziękujemy Paniom za spotkanie.

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-04-09 12:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 500 582