Dziś jest: 04/13/2021 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2015-2016

Dzień strażaka

strazak1
strazak1

W dniu 13 maja gościliśmy w naszej szkole strażaków z jednostki OSP w Dylakach pod przewodnictwem Pana Adriana Szczygła . W trosce o bezpieczeństwo uczniów został przeprowadzony próbny alarm przeciwpożarowy połączony z ewakuacją uczniów i pracowników szkoły. Po usłyszeniu alarmu - długiego dzwonka uczniowie wraz z nauczycielami kierowali się do wyjścia ewakuacyjnego opuszczając budynek szkoły. Cała akcja przebiegła dość sprawnie i zakończyła się krótką pogadanką dotyczącą bezpieczeństwa.

Następnie przyszedł czas na klasowe zawody sprawnościowe, które odbyły się na szkolnym boisku. Uczniowie wykazali się dużą sprawnością fizyczną i refleksem - osiągając tym samym dobre wyniki końcowe.

Zaproszeni goście opowiedzieli o tym ,jak wygląda ich praca oraz zaprezentowali wyposażenie, jakim dysponuje wóz strażacki. Każde dziecko miało okazję obejrzeć i zasiąść we wnętrzu tego pojazdu. Podczas pozorowanego pożaru strażacy błyskawicznie poradzili sobie z problemem, wykorzystując podczas ćwiczenia dostępny sprzęt. Na zakończenie całej imprezy Pani Dyrektor podziękowała strażakom za obecność i pomoc w przeprowadzeniu zawodów oraz ufundowane statuetki.

strazak7strazak6strazak5strazak4strazak3strazak2

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-04-09 12:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 497 798