Dziś jest: 04/17/2021 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2016/2017

Każdy Święty chodzi uśmiechnięty

święci1
święci1

26 października z inicjatywy ks. Janusza Konofalskiego w naszej szkole zorganizowano obchody przygotowujące do uroczystości Wszystkich Świętych, które uświadomiły nas, że jest to czas radości i modlitwy. Tego dnia uczniowie naszej szkoły zaprezentowali wybrane postaci Świętych. Odbył się konkurs na najlepszy strój, oceniano też uczniowską wiedzę na temat prezentowanych Patronów. Każdy Święty ma swoje cechy charakterystyczne i określone atrybuty- o czym pamiętali wszyscy uczestnicy konkursu. Uczniowie zwrócili uwagę na nieprzemijające wartości, dla których Święci ofiarowali swoje cierpienie, wysiłki, a często także całe swoje życie. Wśród przedstawionych postaci wybranych przez dzieci i młodzież znaleźli się min.: św. Piotr, św. Józef, św. Maryja, św. Jan Paweł II, św. Matka Teresa z Kalkuty.

            Dobra zabawa połączona ze śpiewem pochłonęła całą społeczność szkolną. Na koniec odbyło się ognisko z pieczonymi kiełbaskami.

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-04-09 12:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 500 638