Dziś jest: 04/17/2021 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2016/2017

Konkursy, konkursy...

paulina 1
paulina 1
paulina1
paulina1
paulina3
paulina3

W czwartek 8 grudnia  odbyło się rozstrzygnięcie kolejnej edycji Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego pt. „Jesienne barwy”. Uczennica naszej szkoły znalazła się w ścisłym finale.Na początku uczniowie z PSP Nr 16 zaprezentowali krótki program artystyczny o patronce szkoły - Zofii Nałkowskiej. Potem głos zabrał jeden z jurorów, słynny ze swoich oryginalnych prac fotograficznych Roman Hlawacz i podzielił się fachowymi radami. Spośród ponad 130 fotografii profesjonalne jury wyłoniło 12 najlepszych prac w kategorii klas I-III i klas IV-VI. Uczennica klasy VI Paulina Brzezina  zajęła II miejsce. Jedną z nagród był album fotograficzny z dedykacją autora. Kolejne sukcesy naszych uczniów w tym konkursie dowodzą, że fotografowanie sprawia im ogromną przyjemność, gdyż powstają naprawdę piękne zdjęcia. Dlatego warto rozwijać ich zainteresowanie fotografią i stwarzać okazje do prezentowania prac uczniów szerszemu gronu odbiorców. Gratulujemy i zachęcamy do rozwijania pasji i zainteresowań nie tylko fotografią i przyrodą. Kolejny konkurs czeka.

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-04-09 12:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 500 618