Dziś jest: 04/17/2021 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2016/2017

Dzień Babci i Dzień Dziadka

dzień babci2
dzień babci2

BARDZO KOCHAM MOICH DZIADKÓW

W MOIM SERCU ZAWSZE SĄ

Pod takim hasłem „reklamowym”  w tym roku uczniowie klasy pierwszej naszej szkoły postanowili uczcić święto swoich Dziadków i Babć. Pomogły nam w tym nasze mamy – które zadbały o słodki poczęstunek i tatusiowie – którzy pomogli babciom w dotarciu na uroczystość.

Babcie i Dziadkowie to ogromny skarb dla dzieci jak również rodziców. Wszyscy wiemy, że zawsze możemy na nich liczyć i tym razem też się nie zawiedliśmy. Przybyli bardzo licznie i w doskonałych nastrojach mimo, że czasami musieli pokonać długą drogę i wiele zdrowotnych barier. Po obejrzeniu programu przygotowanego przez pierwszaków uczestniczyli w przygotowanych zabawach sprawnościowych i quizach. Doskonale rozpoznawali swoje wnuki, sprawdzili się w rzucaniu jajkami jak i obieraniu owoców na czas. Mamy nadzieję, że wesoło i miło spędzili chwile w naszej szkole. Serdecznie dziękujemy im za to, że są, że obdarzają nas miłością, ciepłem, zrozumieniem, pozwalają na wiele i „…tak dobrze wychowali nam rodziców”. DZIĘKUJEMY

J. Kondrowska

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE

1 lutego 2017 roku w klasie drugiej odbyło się uroczyste spotkanie, na które uczniowie zaprosili swoje Babcie, swoich Dziadków i dyrektora szkoły Panią Elżbietę Plutę. Po przywitaniu miłych gości młodzi artyści zaprezentowali ciekawy program. Znalazło się w nim przedstawienie pt.: „Ucieczka smoków” oraz wiersze, piosenki, tańce, życzenia i samodzielnie wykonane przez dzieci upominki. Wszystko to sprawiło Babciom i Dziadkom wielką przyjemność. Wszyscy goście byli pełni uznania dla umiejętności aktorskich, muzycznych i plastycznych dzieci, co wyrazili uśmiechem i gromkimi brawami. Uczniowie podziękowali za cierpliwość, miłość i dobre rady. Sympatyczna atmosfera i wspólny poczęstunek, przygotowany przez rodziców klasy drugiej, były okazją do umocnienia więzi rodzinnych, wzajemnego poznania oraz miłego spędzenia czasu. Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

                                                                                                                                             Opracowała:

                                                                                                                                             Małgorzata Iwaniak

dzień babci6dzień babci5dzień babci4dzień babci3dzień babci1dzB klII 6dzB klII 5dzB klII 4dzB klII 3dzB klII 1

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-04-09 12:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 500 558