Dziś jest: 04/17/2021 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2016/2017

Mały OKR

wiersze3
wiersze3
wiersze1
wiersze1
wiersze2
wiersze2

Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy wzięli udział w Małym Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów - godnie reprezentując naszą szkołę. Młodzi recytatorzy z PSP w Dylakach odnieśli artystyczne sukcesy zdobywając uznanie wśród jurorów. W kategorii klas I-III uczeń Michał Urbanowicz zajął II miejsce, natomiast wśród uczestników klas IV-VI zwyciężyła nasza szóstoklasistka Paulina Brzezina. Emilia Bochenek w tej samej kategorii wiekowej zajęła II miejsce, a uczeń Gabriel Matysek otrzymał wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy sukcesu, życząc powodzenia Paulinie i Michałowi w kolejnych eliminacjach na szczeblu powiatowym, które odbędą się w Strzelcach Opolskich.

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-04-09 12:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 500 658