Dziś jest: 04/17/2021 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2016/2017

Festiwal Piosenki Maryjnej

festiwal 1
festiwal 1
festiwal 2
festiwal 2
festiwal 3
festiwal 3

   „Maryjo , ja Twe Dziecię”

pod takim hasłem rozpoczął się 27.05.2017 r. 1. Festiwal Piosenki Maryjnej dla dekanatu Ozimek, Siołkowice i Zagwiździe. Organizacji imprezy podjęła się parafia pw. św. Józefa Robotnika Węgry –Osowiec szczególnie wspólnota Dzieci Maryi licząca 50 członków wraz ze swą opiekunką p. Różą Świerc.      Przesłuchania odbywały się w dwóch kategoriach: szkoła podstawowa i gimnazjum oraz solistów i zespołów muzycznych. Jako solistka 1. miejsce zajęła Urszula Buba z Dylak śpiewając pieśń „ Matko o twarzy czarnej”. Zespołowo pierwszą nagrodę uzyskały Marianki z Budkowic.   W festiwalu mogły uczstniczyć wszystkie dzieci należące do wspólnot Mariańskich i jak by się komuś mogło wydawać , że był tylko śpiew, jest w błędzie, była wspólna zabawa, nauka tańca, smaczne jedzenie. 

Nie mogło też zabraknąć wspólnego nabożeństwa majowego. Na zakończenie oglądaliśmy przedstawienie jak to dziadek wyciągał rzepkę.

Dziękujemy Uli za uczestnictwo w festiwalu i gratulujemy zdobycia pierwszego miejsca. Mamy nadzieję, że za rok też tam będziemy.

(opr. s. M. Alexandra)

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-04-09 12:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 500 504