Dziś jest: 01/28/2021 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2017-2018

30
lis  1999

Rodzinny Dzień Sportu w PSP Dylaki

RDS 1
RDS 1

W sobotę, 9 czerwca 2018r. na boisku Publicznej Szkoły Podstawowej w Dylakach już po raz piąty odbył się Rodzinny Dzień Sportu, do którego cała społeczność szkolna przygotowywała się już od kilku tygodni. Patrząc w niebo wydawało się, że aura nie będzie zbyt przychylna organizatorom tegorocznej imprezy sportowej, ale na szczęście nie udało jej się pokrzyżować nam planów. Pogoda ostatecznie dopisała, na czas zabawy było ciepło i przyjemnie. Punktualnie o godz. 15.15 Dyrektor Szkoły Pani Elżbieta Pluta dokonała uroczystego otwarcia i powitała wszystkich przybyłych gości, uczniów, ich rodziców oraz mieszkańców wsi Dylaki. Swoją obecnością zaszczycili nas wszyscy zaproszeni goście: wiceburmistrz Ozimka Pan Zbigniew Kowalczyk, Sołtys Dylak Pani Barbara Starzycka, Sołtys Biestrzynnika Pani Edyta Czaplik, Przewodnicząca DFK Dylaki Pani Helga Baron, Ksiądz Proboszcz Janusz Konofalski oraz Pani Angela Liebe z Filii Bibliotecznej w Dylakach.

Po uroczystym otwarciu imprezy głos zabrał koordynator sportowego święta- Pan Jacek Łotecki, który przybliżył wszystkim zgromadzonym program sobotniego spotkania.

Tego dnia odbył się indywidualny bieg długodystansowy, w którym wzięli udział przedszkolaki, uczniowie, a także rodzice.Były też skoki w dal, rozgrywki w ringo oraz mecz piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły, w którym to meczu zagrali uczniowie klasy szóstej, rywalizując z siódmoklasistami. Emocje, jak co roku były ogromne, a zwycięską drużyną okazali się szóstoklasiści. Podczas festynu panowała rodzinna, radosna atmosfera, pełna dopingu i dobrej zabawy. Uczniowie wraz z rodzicami bawili się wyśmienicie, konkurując ze sobą w zmaganiach sportowych i przyjemnie spędzając wspólny czas. Duża różnorodność zaproponowanych atrakcji sprawiła, że każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Na zwycięzców we wszystkich zawodach i konkurencjach sportowych czekały medale, dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe. W tym dniu wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki rodziców uczniów, kawa,herbata, napoje i kiełbaska z grilla.

Około godz. 18.00 V Rodzinny Dzień Sportu zakończył się i przeszedł do historii. Gorąco dziękujemy naszym wspaniałym Rodzicom za przygotowanie pysznych potraw na stoiska i pomoc w sprzedaży. Podziękowania kierujemy także w stronę Rady Rodziców oraz tych wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do pomocy w organizacji naszej imprezy.

           Dziękujemy za wspólną i dobrą zabawę! Zapraszamy za rok!

RDS 9RDS 8RDS 7RDS 6RDS 5RDS 4RDS 32RDS 31RDS 30RDS 3RDS 29RDS 28RDS 27RDS 26RDS 25RDS 24RDS 23RDS 22RDS 21RDS 20RDS 2RDS 19RDS 18RDS 17RDS 16RDS 15RDS 14RDS 13RDS 11RDS 10

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-01-19 14:57
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 464 791