Dziś jest: 01/28/2021 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2017-2018

30
lis  1999

DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Czy warto uczyć się języków obcych? Uczniowie naszej szkoły, wiedzą, że tak!

Odbywająca się pod koniec roku szkolnego impreza - jest okazją do zaprezentowania przez uczniów na forum szkoły -swoich osiągnięć w dziedzinie szeroko pojętej nauki języka angielskiego.

W tym dniu uczniowie klas VI i VII zaprezentowali sztukę „Pinokio” na podstawie książki Carlla Collodi. W tytułową rolę bohatera wcielił się uczeń Gabriel Matysek. Przedstawienie przeplatane było muzyką, która świetnie współgrała z tekstem. Ciekawa scenografia, taniec aktorów i zachwycające kostiumy także sprawiły, iż występ zyskał uznanie wśród widzów. Następnie odbył się krótki koncert piosenki angielskiej, który utwierdził nas w przekonaniu, że wśród naszych uczniów są tacy, którzy niewątpliwie mają talenty muzyczne. Szczególnie zachwycił nas występ Samanty Król, która zaśpiewała liryczną piosenkę przy własnym akompaniamencie na ukulele.

Końcowym punktem piątkowego programu był konkurs „The Master of English Vocabulary”, który wyłonił niekwestionowaną zwyciężczynię Paulinę Brzezinę z klasy VII, która wykazała się dużą wiedzą z języka angielskiego. II miejsce zajął Miłosz Buba, który również wspaniale sobie radził na gruncie języka obcego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Taka impreza jest zdecydowanie świetną promocją nauki języków obcych.

 

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-01-19 14:57
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 464 810