Dziś jest: 09/24/2018 imieniny obchodzą:
 

Aktualności

XXIV Konkurs Recytatorski w języku niemieckim

konkurs recyt 2
konkurs recyt 2

27 lutego w Domu Kultury  w Ozimku odbyły się miejsko-gminne eliminacje XXIV Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim „Jugend trägt Gedichte vor. Uczniowie naszej szkoły osiągnęli sukces. Gabriel Matysek i Samanta Król zdobyli ex aequo I miejsce: Gabriel za recytację wierszy Kurta Tucholskiego: An das Publikum” oraz „Augen in der Großstadt,. Samanta recytowała wiersz Heinricha Heinego „Der Schmetterling ist in die Rose verliebt“ oraz wiersz „Der Wahnsinn“, ktorego autorem jest R.M. Rilke. Paulina Brzezina recytując wiersz W. Buscha „Die Freunde“ oraz wiersz Heinricha Heinego „Dass du mich liebst” zdobyła III miejsce. Wszyscy uczniowie będą reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach rejonowych. Życzymy im powodzenia.

Projekty EU

Projekty UE 

ROK SZKOŁY W RUCHU

ZDAMY RAZEM

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2018-09-20 23:22
  • |
  • Licznik odwiedzin: 772 419