Dziś jest: 10/17/2018 imieniny obchodzą:
 

Aktualności

Mały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

mały okr4
mały okr4
mały okr3
mały okr3
mały okr2
mały okr2
mały okr1
mały okr1

14 marca, uczniowie, którzy z powodzeniem przeszli szkolne eliminacje – reprezentowali nas na etapie miejsko – gminnym Małego OKR na scenie Domu Kultury w Ozimku. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, gdyż godnie reprezentowali naszą szkołę. Młodzi recytatorzy z PSP w Dylakach odnieśli artystyczne sukcesy zdobywając uznanie wśród jurorów. W kategorii klas I-III uczennica Emilia Podleśna- Barth zdobyła wyróżnienie. Samanta Król z klasy VII zajęła III miejsce w kategorii klas IV-VII. W tej samej kategorii wyróżniony został Gabriel Matysek z klasy VI. Serdecznie gratulujemy!

Projekty EU

Projekty UE 

ROK SZKOŁY W RUCHU

ZDAMY RAZEM

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2018-10-14 22:06
  • |
  • Licznik odwiedzin: 808 594