Dziś jest: 10/17/2018 imieniny obchodzą:
 

Aktualności

Eliminacje rejonowe XXIV konkursu recytatorskiego w języku niemieckim

konkurs jn
konkurs jn

22 marca odbyły się w miejscowości Kup eliminacje rejonowe XXIV konkursu recytatorskiego w języku niemieckim „Jugend trägt Gedichte vor”. Naszą szkołę reprezentowali Gabriel Matysek, Samanta Król oraz Paulina Brzezina.

Gabriel Matysek zajął w konkursie I miejsce, a Samanta Król miejsce III, co daje naszym uczniom możliwość uczestnictwa w gali finałowej, która w tym roku odbędzie się w Teatrze im. J. Kochanowskiego w Opolu w dniu 24 kwietnia. Życzymy Gabrielowi i Samancie dalszych sukcesów.

Projekty EU

Projekty UE 

ROK SZKOŁY W RUCHU

ZDAMY RAZEM

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2018-10-14 22:06
  • |
  • Licznik odwiedzin: 808 580