Dziś jest: 09/25/2018 imieniny obchodzą:
 

Aktualności

Festiwal Nauki

festiwal 10
festiwal 10

18 kwietnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystym podsumowaniu działań edukacyjnych realizowanych w ramach projektu „Młodzi odkrywcy sekretów nauki”. Podsumowanie to miało miejsce w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu. Poznaliśmy 4 światy: Świat Robotów – w którym mogliśmy pobawić się z robotami, Świat Kreatywny – w którym stworzyliśmy własnego piszącego robota i ozdabialiśmy koszulki specjalnymi pisakami, Świat Wirtualny – w którym poczuliśmy się jak w kosmosie lub w podwodnym świecie za pomocą wirtualnych gogli, wreszcie – Świat Energii – w którym zgłębialiśmy tajniki naturalnych źródeł energii. Na zakończenie mogliśmy podziwiać taniec płomieni w Rurze Rubensa i teatr animacji laserowej. W takich lekcjach chcielibyśmy uczestniczyć częściej!

Podsumowaniem Festiwalu Eksperymentów i Doświadczeń Młodych Odkrywców Sekretów Nauki było wręczenie nagród wyróżnionym uczniom, którzy wzięli udział w konkursach fotograficznych w dwóch kategoriach: zjawisko przyrodnicze i cztery żywioły. Uczennice Emilia Podleśna-Barth i Anja Podleśna-Barth zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

festiwal konkurs emifestiwal konkurs anjafestiwal konkurs 2festiwal konkurs 1festiwal 9festiwal 8festiwal 7festiwal 6festiwal 5festiwal 4festiwal 3festiwal 2festiwal 15festiwal 14festiwal 13festiwal 12festiwal 11festiwal 1

Projekty EU

Projekty UE 

ROK SZKOŁY W RUCHU

ZDAMY RAZEM

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2018-09-20 23:22
  • |
  • Licznik odwiedzin: 774 434