Dziś jest: 09/22/2018 imieniny obchodzą:
 

Aktualności

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

3maj 2
3maj 2
3maj 1
3maj 1

                8 maja 2018r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. To ważne w historii naszego kraju wydarzenie upamiętnili uczniowie klas V, VI       i VII przygotowując inscenizację o charakterze patriotycznym. Słowem, wierszem i piosenką przeniosła ona wszystkich w minione wieki, kiedy Polacy jako pierwsi w Europie uchwalili ustawę zasadniczą. Uroczystość została uświetniona pieśniami "Mazurek 3 Maja" oraz „Kocham Polskę". Dzięki naszym młodym artystom, wszyscy zgromadzeni na uroczystości, mieli okazję przeżyć po raz kolejny radość i szczęście Polaków z powodu tak ważnego wydarzenia dla naszej ojczyzny i jej obywateli. Pamiętając słowa poety „ Nauczmy się na pamięć tego kraju…” akademia była kolejną okazją do refleksji nad wydarzeniami sprzed lat oraz sposobem na pielęgnowanie patriotyzmu wśród uczniów naszej szkoły. To była ciekawa lekcja historii.

Projekty EU

Projekty UE 

ROK SZKOŁY W RUCHU

ZDAMY RAZEM

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2018-09-20 23:22
  • |
  • Licznik odwiedzin: 769 259