Dziś jest: 07/17/2019 imieniny obchodzą:
 

Aktualności

Zakończenie roku szkolnego

koniec 1
koniec 1
koniec 2
koniec 2
koniec 3
koniec 3

22 czerwca zabrzmiał ostatni dzwonek. Nadszedł wymarzony i oczekiwany czas zasłużonego wakacyjnego odpoczynku zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Szkolna rzeczywistość zostaje od teraz zawieszona na dwa miesiące. Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się mszą św. o godz. 8:00 , którą odprawił ks. proboszcz Janusz Konofalski.

W szkole zgromadziliśmy się na uroczystej akademii kończącej rok szkolny, którą przygotowali uczniowie klasy VI i VII. Cieszymy się, że swoją obecnością zaszczycił nas Pan Burmistrz Jan Labus. Z jego rąk uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu - otrzymali stypendia, dyplomy, świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe.Ogłoszono także wyniki konkursu na Najsympatyczniejszego Ucznia i Uczennicę w kategorii klas młodszych i straszych. Zwycięzcami zostali:

Zuzanna Sojka z kl.III

Franciszek Buba z kl.III

Paulina Brzezina z kl.VII

Gabriel Matysek zkl.VI.

Gabrielowi Matyskowi gratulujemy podwójnie, gdyż został on także Uczniem Roku 2017/18, osiągając najwyższą średnią ocen, wzorowe zachowanie oraz godnie reprezentując naszą szkołę w konkursach pozaszkolnych.

Podziękowania otrzymali także rodzice uczniów klas trzecich, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w pracę na rzecz szkoły, ofiarując pomoc i poświęcając swój czas.

           Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom bezpiecznego i miłego wypoczynku, aby we wrześniu z zapałem i w pełni sił móc powrócić do pracy i szkolnych obowiązków.

Projekty EU

Projekty UE 

ROK SZKOŁY W RUCHU

ZDAMY RAZEM

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2019-07-09 23:03
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 145 742