Dziś jest: 04/25/2019 imieniny obchodzą:
 

Aktualności

Naukę czas zacząć

rok szkolny
rok szkolny

W poniedziałek, 3  września po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej - uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Tradycyjnie inaugurację roku szkolnego poprzedziła Msza Święta, którą odprawił Ks. Proboszcz Janusz Konofalski.

            Pani Dyrektor powitała serdecznie uczniów, rodziców i grono nauczycielskie, które przedstawiła wszystkim zgromadzonym. Witając, szczególnie ciepło zwróciła się do pierwszoklasistów, którzy uroczyście zostali przyjęci do grona uczniów naszej szkoły. Stało się to w wyniku symbolicznego aktu pasowania na ucznia wraz ze ślubowaniem. Pierwszoklasistom wręczono pamiątkowe dyplomy oraz przygotowane przez rodziców „rogi obfitości” wypełnione słodkościami - wszystko po to, aby zdobywanie wiedzy w szkole było dla „pierwszaków” równie przyjemne.

            Część artystyczną tegorocznej akademii przygotowali starsi uczniowie wraz z Panią Małgorzatą Iwaniak. Uczniowie recytowali wiersze, a także prezentowali swoje talenty wokalne.

            Na koniec uroczystości głos zabrała Pani Dyrektor, życząc wszystkim zapału do nauki i owocnej pracy. Następnie wszyscy uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.

Projekty EU

Projekty UE 

ROK SZKOŁY W RUCHU

ZDAMY RAZEM

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2019-04-07 16:38
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 031 559