20 grudnia miło nam było gościć Pana Burmistrza Ozimka – Mirosława Wieszołka, Panią Sołtys Dylak - Barbarę Starzycką, siostry z Domu Nadziei w Dylakch oraz licznie zgromadzonych rodziców i uczniów.

Tradycyjne przedświąteczne spotkania są okazją do spędzenia czasu w świątecznej atmosferze, przy blasku świec, zapalonej choince, pięknej scenografii i występach uczniów, którzy jak co roku, pięknie zaprezentowali przygotowane jasełka.

„Wznieś serce nad zło” to tytuł przygotowanego przedstawienia, które nawiązywało do narodzin Pana Jezusa poprzez teraźniejszość i związaną z nią postawą młodych ludzi. Na szkolnej scenie zaprezentowali się mali i duzi wykonawcy, prezentując swój kunszt aktorski oraz wokalny, gdyż występy młodych aktorów przeplatane były pięknymi świątecznymi piosenkami. Niespodzianką był występ nauczycieli, którzy wraz z uczniami zaśpiewali piosenkę „Wznieś serce nad zło”.

Po występie dzieci Pani Dyrektor Elżbieta Pluta podziękowała za przybycie zaproszonym gościom, uczniom i nauczycielom za przygotowanie występu jasełkowego. Złożyła również wszystkim obecnym serdeczne życzenia zdrowych i spokojnych Świąt.

Na zakończenie wszyscy mogli skosztować pysznych ciast upieczonych przez rodziców i kupić stroiki i ozdoby świąteczne.

Był to piękny wieczór, który wprowadził wszystkich w klimat radosnych świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do jego organizacji.

IMG-20221230-WA0013[1]
IMG-20221230-WA0013[1]
Załączniki:

Nasza szkoła na facebook

                                                                 

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

ROK SZKOŁY W RUCHU

Logotyp Bezpieczny Puchatek

Certyfikat

Certyfikat   

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny Emocja

projekt

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

Język angielski

 

 do góry