Uczniowie naszej szkoły zakończyli zajęcia w ramach programu "Umiem Pływać" ucząc się podstaw pływania, którego głównym celem jest aktywizacja fizyczna dzieci szkolnych. Ta forma aktywności wspomaga profilaktykę wad postawy oraz walkę z nadwagą i otyłością wśród najmłodszych. Dzieci wspaniale bawiły się na zajęciach doskonaląc swoje umiejętności w pływaniu. Na zakończenie wszystkich zajęć przeprowadzony był test końcowy. Amelia Łazarz i Weronika Woszek były najlepsze w swoich grupach, za co otrzymały nagrody. Wszyscy uczestnicy projektu otrzymali pamiątkowe dyplomy. Czekamy na następną edycję już na wiosnę.

Pływanie 1
Pływanie 1
Pływanie 2
Pływanie 2

Nasza szkoła na facebook

                                                                 

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

ROK SZKOŁY W RUCHU

Logotyp Bezpieczny Puchatek

Certyfikat

Certyfikat   

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny Emocja

projekt

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

Język angielski

 

 do góry