Od 3 lat nasza szkoła bierze udział w projekcie DEUTSCH AG, który przeznaczony był do tego roku szkolnego tylko dla uczniów klas VII – VIII. Ze względu na redukcję godzin języka mniejszości narodowej do 1 godziny tygodniowo Związek Stowarzyszeń Społeczno- Kulturalnych w Polsce zdecydował rozszerzyć format projektu. Od roku szkolnego 2023/2024 projekt DEUTSCH AG będzie skierowany do uczniów klas IV-VIII, którzy uczęszczają na zajęcia języka mniejszości narodowej.

Projekt oferuje dwie dodatkowe lekcje tygodniowo, organizowane na terenie szkoły po zakończeniu regularnych zajęć i poza programem nauczania. Dzięki temu uczniowie mają możliwość dalszego rozwoju w zakresie języka oraz zyskania nowych wiadomości z zakresu wiedzy o regionie, kulturze i historii obszaru niemieckojęzycznego.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie proszone są o osobiste zgłoszenie się do sekretariatu szkoły lub o kontakt telefoniczny.

Niemiecki 1
Niemiecki 1

Galeria

Nasza szkoła na facebook

                                                                 

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

ROK SZKOŁY W RUCHU

Logotyp Bezpieczny Puchatek

Certyfikat

Certyfikat   

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny Emocja

projekt

Język angielski

 

 do góry