PSP w Dylakach im. Karola Miarki

e-mail:
www: pspdylaki.ozimek.pl
Data wydruku: 2021-04-17 19:43:17

Archiwum 2014/2015

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W końcu nadszedł wymarzony i oczekiwany dzień dla wielu uczniów. Dzień ten kończy dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Szkolna rzeczywistość zostaje od teraz zawieszona na dwa miesiące. Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się mszą św. o godz. 8:00 , którą odprawił ks. proboszcz Janusz Konofalski.

           Dla szóstoklasistów to już koniec przygody z podstawówką, dlatego też dzień 26 czerwca był szczególną okazją do podziękowań dla wychowawcy, nauczycieli oraz wszystkich pracowników naszej placówki. Uczniowie klasy szóstej pod kierunkiem Pani Barbary Gizy zaprezentowali się w pełnym humoru przedstawieniu artystycznym, ukazując szkolną rutynę oczami ucznia i nauczyciela. Nie zabrakło też wzruszających przemówień. Występ podobał się zarówno uczniom, rodzicom, jak i nauczycielom, czego dowodem były uśmiechy na twarzach widzów oraz gromkie oklaski .

Tradycyjnie w dniu zakończenia roku szkolnego uczniowie z najwyższymi wynikami w nauce i zachowaniu otrzymali z rąk Pani Dyrektor i Wychowawców gratulacje, świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Podziękowania i symboliczne kwiaty otrzymali także rodzice, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w pracę na rzecz szkoły, ofiarując pomoc i poświęcając swój czas.

            Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom bezpiecznego i miłego wypoczynku, aby we wrześniu z zapałem i w pełni sił móc powrócić do pracy i szkolnych obowiązków.