PSP w Dylakach im. Karola Miarki

e-mail:
www: pspdylaki.ozimek.pl
Data wydruku: 2018-09-24 11:14:41

Archiwum 2016/2017

Rok szkolny 2016/2017 już za nami!

23 czerwca o godz. 9.00, uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/17. Cieszymy się i jesteśmy wdzięczni, że tego dnia swą obecnością zaszczycił nas Pan Jarosław Wita - zastępca burmistrza Ozimka. Akademię sprawnie poprowadzili piątoklasiści - Stefanie Salzbrunn i Bartosz Szczygieł. Na tę okoliczność uczniowie klasy V i VI pod kierunkiem p. Ewy Grzybek i p. Izabeli Mazur przygotowali program kabaretowy prezentujący kilka zabawnych scenek z życia ucznia w szkole i w domu, które przeplatane były występem muzycznym szóstoklasistek: Samanty Król i Amelii Dawid. Młodzi artyści skutecznie rozbawiali widzów, prezentując swoje zdolności aktorskie.

            Po skończonej części artystycznej przyszedł czas, by podsumować rok szkolny 2016/2017 odpowiednio nagradzając tych, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu, mieli na swym koncie wybitne osiągnięcia sportowe lub odnieśli  zwycięstwo w konkursach szkolnych i klasowych. Z rąk Pana Jarosława Wity uczniowie ci otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe, dyplomy oraz stypendia za to, że godnie reprezentowali naszą szkołę. Uhonorowany został także laureat olimpiady przedmiotowej z języka niemieckiego - Gabriel Matysek.

            Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2016/2017 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

Życzymy wszystkim słonecznych, beztroskich i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!