Dziś jest: 11/16/2018 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2015-2016

XI Międzyszkolny Konkursu Fotograficzny

foto4
foto4
foto3
foto3
foto2a
foto2a
foto6
foto6

W piątek 11 grudnia  odbyło się rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu fotograficznego pt. „Co w trawie piszczy”. Dwoje uczniów naszej szkoły znalazło się w ścisłym finale. Spośród ponad 120 fotografii profesjonalne jury wyłoniło 12 najlepszych prac. Uczennica klasy V Amelia Dawid zajęła I miejsce, natomiast  Wiktor Dawid z klasy I zajął II miejsce. To już kolejny sukces naszych uczniów w tym konkursie, oznacza to, że fotografowanie sprawia im ogromną przyjemność, gdyż powstają naprawdę piękne zdjęcia. Gratulujemy i zachęcamy do rozwijania swoich pasji i zainteresowań fotografią i przyrodą. Kolejny konkurs czeka.

Projekty EU

Projekty UE 

ROK SZKOŁY W RUCHU

ZDAMY RAZEM

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2018-11-13 20:49
  • |
  • Licznik odwiedzin: 855 204