Dziś jest: 04/17/2021 imieniny obchodzą:
 

Archiwum 2015-2016

Polska biega

FullSizeRender4
FullSizeRender4

W piątek 20 maja na boisku treningowym klubu LZS Grodziec o godz. 10.00 odbyły się biegi przełajowe w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska Biega”. W zawodach wystartowali uczniowie wszystkich szkół z terenu Gminy Ozimek podzieleni na poszczególne kategorie wiekowe. Celem imprezy było  zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcenie ich do uprawiania lekkiej atletyki jako najprostszej formy rekreacji ruchowej. Uroczystego otwarcia sportowego wydarzenia w Grodźcu dokonał Burmistrz Ozimka Pan Jan Labus, który życzył wszystkim zdrowej sportowej rywalizacji, a przy tym dobrej zabawy.

Najważniejszym jednak sukcesem było to, że wszyscy bieg ukończyli i spędzili czas w miłej atmosferze w wielu przypadkach w towarzystwie dopingującej rodziny i znajomych.      

Powodem do dumy i radości naszych uczniów jest II miejsce, które zdobyła Karolina Morciniec w kategorii dziewcząt klas II oraz V miejsce Emilii Bochenek (kategoria dziewcząt klas V). Dużym osiągnięciem jest także VI miejsce czwartoklasistki Mai Gruman. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale.

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-04-09 12:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 500 675