Dziś jest: 01/27/2020 imieniny obchodzą:
 

Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19

zakończenie 4
zakończenie 4
zakończenie 3
zakończenie 3
zakończenie 2
zakończenie 2
zakończenie 1
zakończenie 1

W dniu 19 czerwca 2019r. o godz. 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie tegorocznych ósmoklasistów, którzy dalszą edukację będą kontynuować w wybranych przez siebie szkołach ponadpodstawowych. Uczniowie klasy ósmej przedstawili montaż słowno - muzyczny, w którym między innymi podziękowali wszystkim nauczycielom za trud włożony w ich wychowanie, w ich edukację, za niegasnącą cierpliwość i życzliwość oraz przede wszystkim za całą wiedzę, jaką im przekazali przez okres ośmiu lat. Nie zabrakło także podziękowań dla rodziców, którzy zawsze wspierali i byli obecni w każdych ważnych chwilach. Szczególnie ciepłe słowa podziękowania skierowano do Pani Izabeli Mazur – wychowawczyni klasy ósmej. Nie obyło się bez łez wzruszenia. Pani Mazur przygotowała dla swych wychowanków prezentację multimedialną, w której zamieściła ich zdjęcia z różnych szkolnych wydarzeń na przestrzeni lat. Uczniowie klasy siódmej pamiętając o starszych koleżankach i kolegach także przygotowali niespodziankę. Każdy absolwent otrzymał pamiątkową szarfę z nadanym tytułem.

Po części artystycznej przyszedł czas na podsumowanie wyników i przedstawienie osiągnięć, jakie miały miejsce w minionym roku szkolnym. Z rąk Pana Burmistrza Jana Labusa – uczniowie z najwyższymi wynikami w nauce i zachowaniu otrzymali stypendia, świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy oraz nagrody książkowe. Pani Dyrektor wraz z Panią Izabelą Mazur podziękowały także Rodzicom uczniów klasy ósmej za zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły. Rodzice ci otrzymali kwiaty i listy gratulacyjne.

Na zakończenie Pani Dyrektor i Pan Burmistrz życzyli wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji, by w pełni sił wrócić do szkoły we wrześniu.

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2020-01-16 23:00
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 297 037