Dziś jest: 07/05/2020 imieniny obchodzą:
 

Aktualności

Kolejny rok szkolny czas zacząć

początek 10
początek 10

W poniedziałek, 2 września w Publicznej Szkole Podstawowej w Dylakach odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2019/20, którą poprzedziła Msza Św. w intencji uczniów i pracowników  naszej szkoły odprawiona przez ks. Proboszcza  Janusza Konofalskiego. Szkolną uroczystość rozpoczęto odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która powitała wszystkich zgromadzonych po wakacyjnej przerwie oraz przedstawiła nowych nauczycieli i wychowawców. Dzień ten był szczególny przede wszystkim dla uczniów, którzy po raz pierwszy zagościli w murach naszej szkoły.  Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów PSP w Dylakach. Tradycyjnie otrzymali też „rogi obfitości” , w których zapewne nie zabrakło słodkości. Na zakończenie wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na pierwsze powakacyjne spotkanie. Nie wszyscy na ten moment czekali z utęsknieniem, ale nie ma odwrotu – przed nami 10 miesięcy nauki.   

początek1początek 9początek 8początek 7początek 6początek 3początek 2

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2020-07-01 23:27
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 376 128