Dziś jest: 05/18/2021 imieniny obchodzą:
 

Aktualności

Kevin Pikos laureatem w konkursie z języka niemieckiego

konkurs języka niemieckiego
konkurs języka niemieckiego

Z dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły Kevin Pikos z kl. VIII został laureatem Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego. Finał konkursu odbył się dn. 18 lutego w gmachu Uniwersytetu Opolskiego na ul. Oleskiej. W klasyfikacji punktowej nasz uczeń zajął czołowe miejsce. Serdecznie gratulujemy Kevinowi wspaniałego sukcesu. Kevin w tym roku szkolnym zostanie absolwentem naszej szkoły, dlatego warto wspomnieć, że to kolejny rok szkolny, kiedy reprezentował naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie z Języka Niemieckiego i w poprzednich latach zawsze zdobywał tytuł laureata.

ROK SZKOŁY W RUCHU

Zdamy razem

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

Certyfikat

   

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

  • Data aktualizacji: 2021-05-16 23:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 513 043