„Należy podróżować, by się czegoś nauczyć”

(Mark Twain)

W dniu 18 listopada 2022 roku uczniowie klas V-VIII PSP w Dylakach odwiedzili Łódź. Pierwszym etapem naszej podróży był spacer na punkt widokowy wyrobiska kopalni Bełchatów w Żłobnicy. Po dotarciu do Łodzi zwiedziliśmy miasto z ulicą Piotrkowską, która jest jego wizytówką. Duże wrażenie zrobił na nas Pałac Izraela Poznańskiego, fabrykanta XIX-wiecznej Łodzi, Manufaktura i Experymentarium – interaktywna wystawa naukowa. Każdy z uczestników wycieczki mógł zdobyć wiedzę i samodzielnie wykonać doświadczenia, które wielokrotnie wywoływały uśmiech i zdziwienie. Wycieczka pełna emocji i wiedzy stała się okazją do poszerzenia horyzontów naszych uczniów.

Łódź 6
Łódź 6
Galeria

Nasza szkoła na facebook

                                                                 

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

"Nie toleruj przemocy"

ROK SZKOŁY W RUCHU

Logotyp Bezpieczny Puchatek

Certyfikat

Certyfikat   

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny Emocja

projekt

certyfikat śniadanie daje moc

śniadanie

Język angielski

 

 do góry